Intenzivní mini kurz Facebook reklam

Denně se setkávám se začínajícími podnikateli, kteří řeší stále dokola tyto otázky:
  • „Jak se lidé mohou dozvědět o mém podnikání?“
  • „Co udělat, aby stahovali můj produkt zdarma?“
  • „Jak zvýšit prodeje v mém eshopu?“
  • „Mám malý rozpočet, jak s ním co nejefektivněji naložit, abych byl/a konečně v plusu?“
  • „Poradíš mi prosím, jak to udělat co nejlépe, abych využila každou těžce vydělanou korunu?“

Vím, jak vám pomoct a poradím, jak i s minimálním rozpočtem získat skvělé výsledky.
Už nemusíte zbytečně vyhazovat peníze oknem za reklamy na Facebooku!

Vstoupit do online kurzu

Prodej kurzu byl ukončen

Naučte se nejdůležitější kroky pro RYCHLOU a JEDNODUCHOU TVORBU REKLAM na Facebooku

Online kurz na míru ZAČÍNAJÍCÍM PODNIKATELŮM

Intenzivní mini kurz Facebook reklam

Kurz jsem pro vás vytvářela s vizí začínajících podnikatelů, kteří díky kurzu získají nové klienty, prodeje a mnoho dalšího!
Na co se v něm můžete těšit?

Názorné video návody

Krok po kroku vás provedu nejen tvorbou reklam, ale i obrázků, okruhů uživatelů a mnoha dalších důležitých věcí kolem Facebook reklam.

Zaměření na praxi

V každé lekci na vás čekají praktické úkoly, které vás vždy posunout o krok vpřed k vysněným výsledkům.

Vzdělávání nás baví

Online kurz jsem postavila nejen z pozice PPC specialisty, ale i podnikatele. Proto se můžete těšit na efektivitu, zajímavou formu a hlavně extrémně praktické návody a tipy.

Díky kurzu budete umět sami vytvářet NÁDHERNÉ REKLAMY NA FACEBOOKU

Intenzivní mini kurz obsahuje

=

6 výukových lekcí

Lekce na sebe postupně navazují a v 6. lekci se vše propojí, zapadne do sebe. Jako výsledek budete mít úžasné reklamy a hluboké pochopení fungování Facebook reklam.

=

Praktické video návody

V rámci video návodů vás provedu krok po kroku tvořením všeho, co pro reklamy potřebujete (pixel, okruhy uživatelů, obrázky, struktura atd.)

=

Praktická videa živě

Všechna teoretická videa jsem pro vás natáčela živě, proto se nemusíte bát, že byste se nudili!

=

Audio záznamy lekcí

Občas není možnost sledovat videa, proto jsou pro vás připravené Audio nahrávky ke stažení ve formátu MP3, abyste si vše mohli pustit do sluchátek.

=

Bonusy zdarma

V bonusech vás čeká několik dalších rozšiřujících videí na témata jako například – Správa reklam, Remarketing, Tvorba reklam na mobilu a mnoho dalšího.

=

Pracovní listy k lekcím

Připravili jsme pro vás v každé lekci extrémně praktické pracovní listy plné doplňujících otázek a informací.

Ještě před pár lety jsem byla přesně tam, kde vy

Malé bylo tenkrát 1,5 roku a začínala jsem s kamarádkou podnikat. Finance nebyly skoro žádné a my musely dělat všechno samy. Najednou jsme musely řešit milion věcí a jednou z těch hlavních byl marketing a sociální sítě

Já se toho odvážně chopila… a úplně se v tom ztratila. Každý doporučoval něco jiného a bylo toho takové kvantum, že jsem nevěděla co dřív. Měly jsme pár stovek na reklamu a já je nechtěla jen tak promrhat. Bohužel se tak ale stalo, když jsem nám poprvé zkusila pustit reklamy v Googlu Ads. Poté už jsem reklamám moc nevěřila a bála jsem se do nich znovu pouštět. Najmout si člověka, který by se nám o to staral, ale nepřicházelo v úvahu. 

Po 5 letech testování, zkoušení, budování a hlavně také změn, které nastaly na Facebooku, vím toto: BEZ REKLAM ANI RÁNU. Mohu postovat každý den příspěvky, mít tam pár liků, komentářů, ale přes 90 % mých fanoušků je ani neuvidí. Také se mohu zaseknout na 100 fanoušcích a už se dál nehnout.

To určitě není to, co chci, ani to, co chci pro vás.

V průběhu těchto let se pro mě tvorba reklam stala vášní a profesí. Proto je tento kurz tvořen nejen z pozice podnikatele, který si tím vším prošel a ví, jak je to pro vás těžké, ale také člověka, který už vytvořil pro své klienty tisíce reklam a pracoval jak s rozpočty v řádech pár tisíc měsíčně, tak také několika set tisíc měsíčně.

Chci, aby mi Facebook reklamy sloužily a vydělávaly.

A totéž naučím i vás.

Kdo vás kurzem provede?

Jmenuji se Polina Ševčíková a jsem máma 2 dětí a manželka nejbáječnějšího muže na světě, kterého miluji už více jak 15 let. Díky dětem a rodině jsem zjistila, jak je čas vzácná komodita a jak je třeba ji využít do poslední vteřiny.

Za posledních 5 let jsem ten čas opravdu využila na maximum a našla jsem svoji hlavní vášeň a profesi – PPC reklamy a celkově online marketing.

Cesta to byla dosti spletitá, jak si můžete přečíst v Našem příběhu, ale jsem tu.

Díky Žijeme online mohu šířit své znalosti dál, mezi další uhnané a unavené začínající podnikatele, kteří musí vše dělat sami. Proto také vznikl tento kurz. Vím, že ze začátku má člověk minimum času a musí zvládnout vše a hlavně naučit se vše!

S touto myšlenkou je také koncipován celý kurz, proto se nebojte, že byste nad ním strávili hodiny a hodiny času. Já si svého a vašeho času vážím víc než cokoliv jiného, proto ho využijeme do poslední mikrosekundy, SOUHLASÍTE?

Například takové reklamy se naučíte vytvářet

Takto vypadají některé z mých reklam – jedna fotka s přidaným textem a druhá bez. Aneb, kreativitě se meze nekladou a my se spolu naučíme, že pouze testováním zjistíme, co bude mít efekt. A jak tady vidíte dle počtu komentářů a laiků, PSI letí! 🙂

Délka kurzu

12 dní

Průběh kurzu

Pro větší efektivitu je kurz řízený. Pomocí emailů vás povedu a budu vám radit, jak postupovat. Kurz obsahuje jednotlivé lekce, které se vám otevírají postupně od 1. až po 6., vždy každý druhý den. Takto společně dojdeme již za 12 dní k cíli 🙂

Pokud nezvládnete tempo kurzu, nevadí!  Po 12 dnech máte již celý kurz zpřístupněný. Můžete studovat a procházet video lekce jak jen chcete (přeskakovat, pouštět si je opakovaně atd.).

PŘÍSTUP DO KURZU MÁTE NA NEOMEZENOU DOBU!

 

Co se v kurzu naučíte?

Intenzivní mini kurz je rozdělen do následujících 6 lekcí

=

1. Strategické myšlení a příprava

Řekneme si, co vše je potřeba promyslet a vytvořit, než vůbec vkročíme na Facebook.

=

2. Facebook pixel

Extrémně důležitý kód, bez kterého nejde dělat kvalitní reklamy. Zjistíte, kde ho najít a jak ho správně používat.

=

3. Okruhy uživatelů

Naučíte se, kde najít svého klienta, a jak na něj správně zacílit své reklamy v kampaní.

=

4. Typy cílení reklam

Naučíte se různé typy cílení reklam, jak se od sebe odlišují a v jakých případech je máte využívat.

=

5. Kreativa reklam

V tomto kroku už se blížíme ke konci, proto nás čeká tvorba textů a obrázků.

=

6. Tvorba reklam

Zde do sebe vše zapadne. Nakreslíme si společně strukturu vaší první reklamní kampaně a následně vše vytvoříte ve správci reklam.

Je tento intenzivní kurz to pravé pro vás?

Když jsem začínala podnikat a učila se o sociálních sítích a reklamách, říkala jsem si:

„Nejsou finance, tak to prostě všechno zvládnu sama. Budu si číst všemožné články a ono to půjde.“

Taky si to říkáte? Nebo jsem se občas také uklidňovala touto mantrou “ Stačí mi pravidelně přispívat na sociální sítě a podnikání poroste. Reklamy nepotřebuju.“

Ano, občas to stačí, ale ve většině případů potom podnikání roste tak pomalu, že vás spíše finančně a psychicky vyšťaví.

Když se dívám zpětně na sebe, tak to mé samostudium mě stálo neskutečně mnoho času, frustrace, práce stylu pokus-omyl. Jasně, všechno jsem se to naučila, ale cca po 3 letech. Díky bohu, tehdy práce se sociálními sítěmi nebyla tak náročná jako teď. Pochybuju totiž, že by mi to jinak prošlo. 

STÁLA JSEM TAM, KDE VY. Až bolestně si to pamatuju, jak je to všechno občas strašně těžký, i když vlastně úžasný. Člověk najednou musí umět nejen svoji profesi, ale také marketing, účetnictví a mnoho dalšího. Proto vám to chci usnadnit alespoň v oblasti marketingu. Jistě víte, že jde o klíčovou oblast, pokud chcete podnikat dlouhodobě.

Tohoto martiria vás ušetřím! Vše si vytvoříte sami, ale přitom nemusíte nikde nic složitě hledat. Nemusíte číst desítky článků, platit drahé semináře. Vytáhla jsem pro vás to hlavní! Nebudete vytvářet reklamy stylem pokus-omyl, což by vás vyšlo pěkně draho (a nebo už vás vyšlo pěkně draho). 

Naopak naučíte se, jak co nejrychleji a přitom nejefektivněji spustit vlastní reklamy. Tenhle kurz je úžasná pohoda – pár lekcí, pár hodin a je to! Vše dávkováno a sestrojeno na míru. Vše do sebe v pravý čas zapadá a vy namísto frustrace cítíte jen radost z nových informací, aha momentů a kreativní tvorby!

Pokud si nejste jisti, jestli Facebook reklamy vůbec potřebujete, tak tady je něco k zamyšlení

Na facebooku je aktuálně kolem 80% populace v aktivním věku ( všichni vaši aktuální i budoucí klienti).

Dále však organický dosah příspěvků byl stažen na 4% (pouze toto procento vašich fanoušků vidí vaše příspěvky).

Jak udělat, aby se o vás dozvěděli úplně cizí lidé? A jak udělat, aby vaše příspěvky byly vidět? POUŽITÍM FACEBOOK REKLAM!

Prostředí kurzu

Můžete se těšit na krásné a příjemné prostředí

=

Členská sekce

Dostanete přístupové údaje do tzv. členské sekce, kde naleznete celý kurz. Vše je tak na jednom místě systematicky uspořádané. Tuto sekci považuji jako takový bonus navíc, díky kterému se vám bude v kurzu dobře pracovat.

=

Pracovní listy

Aby se lépe pracovalo máte k dispozici v každé lekci Pracovní listy ke stažení. V nich vás čekají rozvíjející otázky a informace, bez kterých si tvorbu reklam neumím představit.

=

Audio nahrávka lekce

Vím, jak je občas těžké najít si čas na sledování videí. Proto jsme pro vás vytvořili Audio nahrávky, které můžete poslouchat kdekoliv a kdykoliv budete mít čas.

=

Shrnutí lekcí a domácí úkoly

Jako dlouholetá učitelka vím, jak je důležité mít informace v mnoha formách a verzích + jak je důležité ihned aplikovat v praxi vyslechnuté informace.Proto se můžete těšit na úžasnou kreaticní práci zacílenou na růst vašeho podnikání.

Video ukázka prostředí kurzu

Kolik mě kurz bude stát

Cena kurzu je 1 350 Kč

Není to hodně?

  • Kurz je šitý namíru vaším potřebám, proto neztratíte žádnou vzácnou minutu hledáním dalších informací.
  • Získáte zdarma jedinečné bonusy, které dále rozšíří vaše podnikatelské znalosti v oblasti online marketingu.
  • Získáte mé know-how o tvorbě reklam, na které jsem si přišla během 5 let práce na svých projektech a projektech mých klientů.
  • Můžete postupovat svým tempem a ke všemu se dle potřeby vracet.
  • Máte přístup i k aktualizované verzi tohoto kurzu v budoucích letech – Facebook přichází neustále s aktualizacemi a novinkami, které vám budu v budoucnu představovat.

Proč online kurz?

M

Nemusíte za mnou jezdit přes půl republiky.

M

Nemusíte platit hotel / ubytování v případě, že by kurz trval déle, než jeden den.

M

Nemusíme jít pouze po povrchu, protože nikam nespěcháme. Můžeme jít do hloubky.

N

Video lekce máte na vždy a v případě, že něco zapomenete, můžete si je pustit znovu.

N

Máte přístup i k budoucím aktualizacím kurzu.

Možná vás napadají tyto otázky či argumenty

K čemu je mi kurz, když stačí kliknout na tlačítko Propagovat příspěvek a mám reklamu hotovou?

Ano, samozřejmě si můžete reklamy vytvořit hned teď a tady a zabere vám to pár minut. Bohužel však cílem toho tlačítka je utratit vaše peníze bez toho, abyste z toho něco měli. 

Naučím vás mnohem efektivnějšímu způsobu tvorby reklam, díky němuž vám bude FACEBOOK SLOUŽIT a už nikdy nepromarníte ANI KORUNU!

Reklamy jsou k ničemu, stačí mi pravidelná práce na sociálních sítích.

Také jsem touto cestou před pár lety šla, bohužel se ale svět Sociálních sítí změnil. Není překvapením, že Facebook i Instagram si potřebují nějak vydělat, proto se organický dosah snížil na cca 4-10 %, což v praxi znamená, že váš příspěvek skoro nikdo neuvidí.

Vím, že bych potřeboval/a reklamy pro růst svého podnikání, ale nemám na to teď finance.

Toto je nejčastější problém všech začínajících podnikatelů. Proto jsem tu s tímto Intenzivním mini kurzem. Naučím vás totiž jak pracovat třeba s 1000 Kč na měsíc. A to už není moc, co říkáte? 😉

Občas totiž i investice 20 Kč na den v reklamách stačí, je ale důležité vědět, jak je plně využít. TO VÁS NAUČÍM.

Rád/a bych se naučila, jak vytvářet správně reklamy na Facebooku, ale nemám teď na studium čas (děti, práce, domácnost, klienti,…..).

Čas je u nás podnikatelů vzácný artikl a když k tomu přičteme třeba podnikání na mateřské, stává se pouze snem :). Proto jsem nechtěla vytvořit obrovský, mega nadupaný kurz, který by trval 1-3 měsíce.

Vážím si vašeho času a věřte mi, naložím s ním velice efektivně. Každá lekce vám nezabere více jak 1 hodinu a to včetně domácích úkolů a samostatné tvorby, navíc, se lekce budou otevírat každý druhý den, takže tam máte i dost prostoru na své povinnosti ;).

A co když se vám kurz nebude líbit? Co když zjistíte, že to prostě není to, co jste hledali?

Do svého kurzu jsem vložila všechny své zkušenosti PPC specialisty i dlouholetého pedagoga, a proto věřím, že se vám zalíbí. Záleží mi hodně na tom, abyste byli spokojení, takže máte 14denní garanci vrácení peněz od momentu startu online kurzu, pokud se rozhodnete, že to není pro vás, že jste šlápli vedle, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši.

Reference

Kristýna Suchá

Kristýna Suchá

Podpora žen v těhotenství a mateřství, kreativita s dětmi | www.kristynasucha.cz

Nastavování fb reklam pro mě byla noční můra a nechtělo se mi do toho. Proto mě zaujal tento kurz. Díky němu vím, že není důležité jen nastavení reklamy, ale zásadní je i příprava a jednotlivé kroky před tím. Polina vše přehledně a pochopitelně vysvětlí a krásně vede jednotlivými fázemi až ke konečnému „naklikání“ reklamy. Pokud nejste techničtí borci nebo jste se zatím neodvážili do reklamy pustit, kurz vás celou cestou krásně provede.

Petra Dvořáková

Petra Dvořáková

Rozhýbej svůj den | petra-dvorakova.cz

Kurz od Žijeme online je skvělým pomocníkem při tvorbě facebookových reklam, který vám osvětlí nejen “proč”, ale i “jak”. Chcete-li mít rychlý a přehledný návod, neváhejte! Myslím si, že reklama už nebude tím velkým strašákem ve vašem podnikání 🙂

Petra Hejtmánková

cestyshambally.cz

Skvěle připravený kurz facebook reklamy, srozumitelný s praktickými návody. Není potřeba se obávat technických věci, v kurzu jsou názorná videa, která vás provedou potřebným nastavením krok za krokem. Po absolvování kurzu mám k dispozici více možností k tomu, jak lépe zacílit svojí reklamou na lidi, kteří jsou mojí cílovou skupinou. Díky tomu mohu mnohem efektivněji vynakládat peníze na FB reklamu. Kurz rozhodně doporučuji

Hana Hejná

Hana Hejná

hanahejna.com

Úžasný kurz 🙂 S reklamou na FB jsem v poslední době tak trochu bojovala a i když jsem si spoustu informací načetla a absolvovala pár webinářů, tak až díky tomuto kurzu tvořím reklamy, které doopravdy fungují. Už žádné zbytečně vyhozené peníze za nefunkční reklamu na FB 😉 A za to patří Polině můj obrovský dík. Celý kurz jde pěkně krok za krokem a všechny informace jsou naprosto srozumitelné a praktické. Určitě doporučuji!

Lenka Uhrová

Lenka Uhrová

www.lenkauhrova.cz

Tento kurz je něco, co nutně potřebuješ! Pokud se teda ve FB reklamách ztrácíš tak, jako dříve já. Nejjednodušší pro mě bylo zmáčknout čudlík „Propagovat“ u příspěvku a děj se vůle boží. Potom jsem se divila, že reklama nemá takový efekt, jaký jsem si přála a potřebovala. S tímto kurzem jsem konečně pochopila, k čemu je správce reklam, FB pixel a další a další věci. Vše je krásně a jednoduše vysvětleno tak, aby to pochopil naprosto každý. Takže pokud se v reklamách plácáš, tento kurz je opravdu výborná investice.

Ivana Voborská

ivana-voborska.cz

Intenzivní mini kurz Facebook reklam mohu jen doporučit, je krásně propracovaný a velmi užitečný. Pokud potřebujete zvýšit návštěvnost stránek, či prodeje, tak není nad čím váhat. Protože v dnešní době ŽIJEME-ONLINE

POSLEDNÍ SPECIÁLNÍ DÁREK

před koncem prodeje kurzu

Poprosila jsem Lenku Stehnovou, profesionální fotografku, aby vám připravila ještě jeden bonus, a to SLEVU 50 % na svůj úžasný online kurz.

Online kurz Jak upravovat fotografie v Adobe Photoshop bude moci koupit za 3 990 Kč  1 995 Kč.

Lenka Stehnová

Lenka Stehnová

milujifoceni.cz

„Mým cílem bylo vytvořit online kurz, díky kterému se postupně zorientujete v programu Adobe Photoshop. Od úplných základů se vypracujete až k profesionálním, náročným technikám. Naučíte se využívat chytré nástroje, editor Camera Raw, filtry, retušovat pleť a spoustu dalších.“

10–30 minut denně po dobu 12 dnů a odstartujete úspěšně svoje reklamy na Facebooku.

Už nemusíte číst desítky článků nebo platit drahé semináře. Vytáhla jsem pro vás to hlavní. Provedu vás krok za krokem.

Pokud se chcete naučit, jak co nejrychleji a přitom co nejefektivněji spustit vlastní reklamy, začněte pro to dělat něco hned TEĎ.

Teď máte jedinečnou možnost naučit se nejdůležitější kroky pro rychlou a jednoduchou tvorbu nádherných reklam na Facebooku.

Vstupte do kurzu kliknutím na tlačítko VSTOUPIT DO ONLINE KURZU.

Na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou, nebo bankovním převodem. Přístup do online kurzu a k první lekci získáte po zaplacení.

Takže není proč váhat. Těším se na společnou cestu kurzem!

Pin It on Pinterest