Speciální nabídka pouze pro tebe

První e-mail k plánování Prodejní kampaně už je na cestě k tobě (nezapomeň si zkontrolovat složky Hromadná, Spam a Všechny zprávy), ale než dorazí, čti dál.

Když jsem tvořila celý magnet, tak od prvního, po poslední krok zmiňuji důležitost reklam, které celou kampaň podpoří a zvětší její dosah.

  • Díky tomu dokážeš nasbírat stovky, ne-li tisíce kvalitních kontaktů do své databáze.
  • Zacílit pouze na klientky, které si prošly tvojí výzvou.
  • Najít vzhled reklam, na který tvé ideální klientky nejlépe reagují. 
  • a mnoho, mnoho dalšího....

Vytvořit ale kvalitní reklamy, kterými dokážeš cílit na své ideální klientky, zvětšovat si databázi a úspěšné prodávat svůj kurz, není jen tak.

Je mi jasné, že se tomu vyhýbáš jako čert kříži, že? Ono to naštěstí není tak složité, jak se může zdát. Stačí mít k sobě parťáka, nebo v našem případě parťačku, která tě tím provede krok po kroku a bude mluvit jazykem tvého kmene.

Všechno tohle a mnohem více na tebe čeká v našem Intenzivním Mini kurzu Facebook reklam (online kurz v rozsahu 6 lekcí v členské sekci + hromady bonusových rozšiřujících videí).

A na jak dlouho budeš mít přístupy do kurzu? Protože nejdřív si přeci potřebuješ vše naplánovat, tak přístupy k tomuto kurzu ti zůstanou minimálně po dobu 1 roku.

V kombinaci s touto e-mailovou sérií tak dostaneš do rukou informace, které svojí hodnotou přesahují cokoliv, co jsem doteď pro online podnikatelky vytvořila.

Pouze teď máš možnost si ho koupit za 50 % jeho oficiální hodnoty.

Pokud máš jakýkoli dotaz, můžeš nám napsat na polina@zijeme-online.cz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Žijeme online logo