Jak sledovat konkurenci na Facebooku

Facebook nám chce pomoct, podporuje co největší transparentnost firem a také ví, jak pomáhá mít přehled o své konkurenci a učit se od větších kapacit .

Proto nám nabízí možnost vidět, jaké reklamy mají ostatní FB stránky!!! 🤫

ALE, má to háček, nechcete přeci kopírovat svoji konkurenci, o to tu nejde.

NE, vy se chcete učit, inspirovat a od toho tu tahle funkce je ✍️🤩

A kde to najdete??? Jukněte do obrázků!
Protože nám aktuálně žádné reklamy neběží, tak jsem vybrala FB stránku webu Bella rose, jejichž práce se mi velice líbí.

Pokud potřebujete pomoci s nastavením vlastních reklam a celkové marketingové strategie na Googlu či Facebooku, neváhejte se nám ozvat a my vám ZDARMA zašleme nabídku na spolupráci 🚀.

Další možností jak posunout své podnikání dál a nenechat si utíkat peníze, je náš Intenzivní mini kurz Facebook reklam, kde vás naučíme,  jak si vytvářet reklamy sami a provedeme vás tím krok za krokem.

Jsem odborník na online marketing a specializuji se na PPC reklamy. Pokud podnikáte nebo podnikání teprve plánujete, provedu vás spletitým světem marketingu a tvorby reklam. Příběh naší online rodinky si můžete přečíst zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Checklist k Facebook reklamám + Video návod

  Chcete si začít vytvářet reklamy na FB? Nevíte, co je k tomu potřeba? Přemýšlíte, jak začít?

  Tak právě pro vás jsme připravili přehledný Checklist, který vám pomůže se ve všem vyznat a pomůže vám s přípravou Facebook reklam.

  Když půjdete krok po kroku, jak popisujeme ve Video návodu, samotné vytváření ve Správci reklam na Facebooku už bude hračka!

 • Nejnovější články
 • Kategorie
 • Najdete nás i na Facebooku
 • Instagram nás baví
  This error message is only visible to WordPress admins

  Warning: The account for needs to be reconnected.
  Due to Instagram platform changes on March 2, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

  Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

  There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.