Jak vytvořit FB stránku firmy – včetně video návodu

autor: | 5. 4. 2018 | Sociální sítě | 2 komentáře(ů)

Jak jste na tom s Facebookem? Patříte k těm, kteří na internetu mají jen webovky a tím to pro ně končí? Nebo byste rádi měli firemní FB stránku, ale nevíte jak na to?

Pojďme si nejdříve říct, k čemu nám ten FB bude a pak jak tam vše vytvořit. Co mluví pro to, abychom vždy měli FB firemní stránku? Dokonce, a to nepřeháním, je občas FB stránka mnohem důležitější než samotný web a klidně si ji vytvořte v době, kdy web teprve připravujete.

Proč je potřeba mít firemní stránku na Facebooku

 1. FB firemní stránka je zdarma a zvládnete ji vytvořit sami za cca 10 minut
 2. Pokud budete vyvíjet aktivitu a zveřejňovat pravidelně zajímavé příspěvky, tak si dokážete v určité míře získat nové fanoušky a potencionální klienty bez nutnosti využití placených reklam.
 3. O jak velké klientské bázi mluvím? Pouze v Čechách 3,1 mil lidí ho navštíví každý den přes mobil. 4,9 mil lidí
  v Česku tu má profil, což je 60% uživatelů internetu!
 4. Tady nemusíte řešit SEO nebo Vaši pozici ve vyhledávání
 5. Pokud se budete řídit našimi radami z e-booku a checklistu, tak vám práce na FB nebude zabírat více jak 10min denně.

Podrobněji najdete vše o tom, co můžete s FB dělat a jaké typy obsahu zveřejňovat, najdete v e-booku zdarma „Tajemství 3 sociálních sítí pro podnikatele a jak je dobýt!“

Myslím si, že jako praktičtí podnikatelé, kteří chtějí co nejefektivněji využívat čas na práci, už chápete, proč do toho musíme jít ;),

Video návod

Tak a teď jak na to? Připravila jsem tu pro Vás krátký Video návod, takže se určitě neztratíte a za chvilku budete mít vše hotové. Pokud byste měli ale jakékoliv nejasnosti, napište do komentářů a my s radostí pomůžeme, poradíme.

 

 

<h5>Polina Ševčíková</h5>

Polina Ševčíková
Mentorka autentického businessu. Se mnou vytvoříte fungující business strategii a úžasné kampaně založené na vaší jedinečnosti. Příběh naší online rodinky si můžete přečíst zde >>
2 komentářů
  • Polina Ševčíková

   Tak to jsem moc ráda! 🙂 Je mi jasné, že je toho občas hodně. Nebojte se ozvat, my jsme také freelanceři 😉 a rádi s vámi vše vymyslíme.

   Odpovědět
Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

Pin It on Pinterest