Mergado logo Žijeme online

Jsme certifikovanou agenturou aplikace Mergado. S čím vám pomůže?

V rámci naší dlouhodobé spolupráce s klienty byly zbožové srovnávače velice důležitou metou. Proto jsme se vypravili celá rodina na několik dní do Brna, aby se Michal zúčastnil celodenního školení a následně úspěšně prokázal své znalosti a zkušenosti v testu (velká zábava, takový test prý ještě nezažil. Trval 5 hodin!). A tak máme obrovskou radost, že jsme se od 19.02.2020 stali oficiálně certifikovanou agenturou pro aplikaci Mergado.

 

Žijeme online - Mergado certifikovaná agentura

S čím Mergado umí pomoci?

Mergado je šikovný nástroj, díky kterému můžeme měnit data v XML feedu, který generuje váš eshop pro zbožové srovnávače nebo jiné reklamní systémy. Funguje to tak, že aplikace Mergado stáhne data z vašeho eshopu, následně provedeme potřebné úpravy pomocí pravidel nebo aplikací a nakonec se vše připraví do nového XML feedu, který využijeme do vyhledávačů zboží.

Díky Mergadu můžeme poměrně efektivně online spravovat inzerci i bez zásahu do administrativy eshopu. Například můžeme řešit:

  • párování produktů
  • cenovou optimalizaci nákladů na proklik
  • odstranění chyb v elementech
  • hromadné skrývání duplicit nebo neprodávaných produktů.

Pro jaké vyhledávače zboží se Mergado hodí?

Odpověď je jednoduchá – prakticky pro všechny. Nejvíce využíváme Mergado pro Google Nákupy, Heureku, Zboží, Glami, Favi nebo Biano. Mergado umí i zahraniční srovnávače, takže pokud plánujete s eshopem prorazit i někam mimo ČR, s Mergadem se na to dá poměrně dobře připravit.

Kompletní info o Mergadu najdete na jejich webu.

S dotazy se můžete obracet na Michala, který má i odznak Mergado specialisty.

Pomáhám klientům určit a řídit marketingovou strategii v digitálním prostředí. Sám se specializuji se na Google Ads, Sklik, Heureku a Google Analytics.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.