NÁŠ PŘÍBĚH

Přečtěte si něco o nás, ať nás lépe poznáte

Rodinka Ševčíkových

Tak to jsme my!

Jsme obyčejně neobyčejná z větší části česká rodina, která si jde za svým snem. Máme dvě úžasné děti, jednoho žravýho psa a nejlépe se nám pracuje spolu!

Práce jako koníček

A jak je to tedy teď? Já a Michal pracujeme spolu, vytváříme PPC kampaně v Google Ads, Skliku a Facebooku pro různorodé klienty a k tomu se dále vzděláváme v online marketingu. 

Michal úspěšně absolvoval prestižní studium online marketingu Digisemestr, speciální kurz Digicamp Advanced  a díky tomu má v tomto oboru široký záběr od PPC reklam, přes SEO, UX až po tvorbu marketingové strategie. Protože ho to baví, tak se neustále dále vzdělává na dalších kurzech, přednáškách a veletrzích, z nichž můžete občas vidět útržky ve Storie ;).

Reklamy i marketing se tak z koníčku, který jsme se učily v rámci vedení firem, staly naším denním chlebem, ale i zábavou a dalším tématem k hovoru doma. Člověk to přeci musí občas doma okořenit a nebavit se jen o jídle, dětech, filmech a dalších věcech, ne 😉?

Dobrat se ale k těm znalostem, které máme teď, nebylo nic lehkého. Učili jsme se za pochodu při zakládání svých podnikání (jazyková škola, dětské centrum, školka, investice) a hlavním zdrojem informací byly zahraniční weby a webináře. Naše studium online marketingu jako celku a poté přímo vytváření PPC kampaní a reklam, nebylo jednoduché a trvalo přes 5 let, jak v rámci samostudia, tak v rámci práce pro agentury. Já jsem měla na mateřské jen krátké chvíle v době spánku, kdy jsem mohla sednout k počítači nebo alespoň k telefonu na lavičce v parku :) a číst si všechno o online médiích, jak fungují, jak je používat a jak se naučit přemýšlet jako můj klient a nabídnout mu to, co potřebuje.

Online nástroje = skvělá pomoc podnikatelům

Umět pracovat s online nástroji je ale nezbytnost pro všechny podnikatele – živnostníky a firmy všech velikostí. Sami určitě vidíte kolem sebe, že reklama už není výhradně pod monopolem velkých firem. Ale jak se v tom všem vyznat? Jak zvolit správnou cestu pro svoji firmu a poté neutratit své jediné výdělky bezvýsledně? Tohle vše Vás můžeme naučit. Pomůžeme vám se v tom všem vyznat. A jak to uděláme? Za pomoci všech online nástrojů, které jsou třeba 😉.

My si tím vším prošli. Od hledání podnikatelského nápadu, namyšlení celé strategie, firemních procesů, cenové politiky, až po vymýšlení marketingových strategií a jejich realizací. A nebyly to jen online marketingové strategie, protože zrovna v mých oborech to často nestačilo. Plnými doušky jsme si také užili vymýšlení a organizace akcí, událostí a vše kolem toho.

Proto tu najdete články, e-booky , instruktážní videa a kurzy. Představte si nás jako svoji inspiraci, nakopnutí a zdroj informací. Provedeme vás krok po kroku světem online médií.

Z naší strany je vždy možné vymyslet spolupráci na míru, vhodnou jak pro vás, tak pro nás.
Jaké jsou možnosti?

  • - Už jsme vytvářeli kampaně spolu s klienty přes Skype či osobně, aby se to takto naučili a dále se o své reklamy starali sami.
    - Také se staráme pravidelně jiným klientům kompletně o reklamy sami a oni nám pouze posílají info o akcích, které chtějí propagovat.
    -  Další možností jsou telefonické či Skype konzultace ohledně online marketingu (branding, sociální sítě, reklamy, ....), které mohou být jak nárazové, tak pravidelné