Zažij, jaké to je

podnikat s lehkostí

hrát si s marketingem a strategiemi

psát svým klientům emaily s radostí

vydělávat tolik, kolik jen chceš a přesto zůstat sama sebou

Buď nabitá energií, jako fénix, který právě vstal z popela a sypej z rukávu další nápady, plány, sny a cíle.
Zažij, jaké to je mít podporu a moci odhalit svoji vnitřní sílu.

Možná se teď necítíš dobře, podnikání stojí na místě, chybí ti podpora, čas i energie. Jsi na všechno sama. Jenže ten web se sám neudělá, ani grafika, texty, e-maily a vlastně ani samotná práce. Máš toho nad hlavu, nevíš co dřív, jestli děti, domácnost nebo podnikání… Ale nemůžeš se rozhodnout, a tak neděláš pořádně nic.

Díky své již 7 leté podnikatelské cestě jsem potkala mnoho talentovaných žen a se 6 z nich jsme vytvořily něco úžasného… s láskou pro tebe.

Protože vše máš již v sobě a my tě podpoříme v tom, abys to odhalila.

Připravily jsme pro tebe zdarma

Jedinečný a intenzivní týden plný zážitků pro online podnikatelky

Týden, který ti ukáže správný směr a dodá potřebnou energii.
Najdi odvahu ke změně, odhal svoji sílu a začnou se dít věci.
Dovol si strávit týden ve společnosti 7 specialistek na vlastní kůži.
Zažij ženské souznění i podporu.

Záměry pro náš společný týden

SPOLEČNĚ rozbijeme nepotřebné vzorce a začneme stavět tvou vizi pěkně na pevných základech.

Zaměříme se na zářivou budoucnost. Protože tvé sny se mají stát tvojí realitou.

Naplánujeme jednotlivé kroky, aby tvé prodeje konečně měly správný počet nul.

Chceš s námi odhalit sílu svého online podnikání?

Rezervuj si v kalendáři týden od 26. 10. 2020 a pojďme spolu začít přetvářet tvé sny v realitu.

Využij společnosti 7 specialistek, které ti pomohou k raketovému růstu.

Budeme se věnovat

Mindsetu, strategiím, marketingu, textům, grafice, webu, emailingu, reklamám a podpoříme tě, abys všechny tyhle poklady v sobě odhalila.

Každý den LIVE setkání, každý den nový zážitek a jiný pohled na online podnikání:

 

Zamilujte se do svých prodejů

Mindset a energie úspěchů v podnikání

Cesta ke tvému copy stylu

Vyšperkuj si svou značku

Neboj se, web není tištěná kniha

Kašleme na pravidla e-mailingu

Reklama jako poslední dílek podnikatelského puzzle

Bonusové vysílání

Vídat se budeme ve facebookové skupině Paní svého podnikání v čistě ženské společnosti. Čekají tě zdarma interview i spousta rad a tipů. Odhal s námi sílu svého podnikání už teď, nic neodkládej.

Tvé podnikání nepočká a tvůj život už vůbec ne. Věř, že právě teď, je ta správná chvíle, začít pěkně z gruntu stavět tvé podnikání na nohy.

Kdo tě bude provázet a podporovat

Spojuji v sobě lehkost a radost z podnikání, kterou pomáhám vidět i svým klientkám. Mým cílem je, abyste se zamilovaly do svých minimalistických strategií a prodejů. Najdeme váš jedinečný styl prodeje a posílíme ho reklamami tam, kde je to třeba. Výsledkem bude realizace vašich nejodvážnějších vizí. Já sama jsem důkazem, že všechno jde, když máme dost silné PROČ. Během posledních 7 let, jsem porodila dvě kouzelné děti, které jsou mi každý den připomínkou, proč podnikám. Chci jim ukázat, že práce nás může naplňovat. Nemusíme pro práci nic obětovat, a už vůbec ne své nejbližší. Práce nás nemusí vysávat. Práce nemusí být těžká. Přesně naopak!

Polina Ševčíková

Intuitivní kreativní markeťačka

A pomáhat mi bude těchto 6 specialistek

Skrz texty učím ženy být v online světě samy sebou a nebát se ukázat světu svou tvář. Díky autentickým textům se stávají sebevědomými a úspěšnými podnikatelkami, které se nebojí prodat sebe a svou práci. Během společných konzultací odstraňujeme strachy z psaní, ladíme marketing a plánujeme texty na web, blog i sociální sítě. Především ale pracujeme na tom, aby vnímaly texty jako mocný a kouzelný nástroj, který jim přitáhne ty správné klienty.

Anna Pírová

Copywriterka a podporovatelka víry v intuici a sebe sama

Kampaně pro mě nejsou jen nastavení reklam nebo naplánování e-mailů. Dávám si záležet na tom, aby podnikání mých klientek fungovalo jako celek. Aby samy uměly správně vyhodnotit, co (ne)funguje. A aby všechny kampaně byly v souladu s jejich cíli a přesvědčením – protože jen čísla by nikdy neměla být jedinou prioritou.

Ani Šídová

Markeťačka, duší kreativec a srdcem analytik

Mentorka mimořádné ženskosti. Provází ženy osobními i podnikatelskými obavami, aktivuje plný ženský potenciál, odvahu být vidět a jít za svým snem.

Eva Jakešová

Mentorka mimořádné ženskosti

Kouzlím ženám weby, ve kterých je cítit jejich energie. Pomáhám jim s technickým řešením tak, aby se z obyčejného webu stal web prodejní. Dodávám jim odvahu a zbavuji je strachu práce s webem tak, aby web braly jako partáka, který jim pomůže splnit jejich sen.

Magda Jedličková

Webová kouzelnice

Mojí specializací, láskou a největší vášní je branding a vizuální styl. Nevíte si rady, jaké barvy vybrat na web, jaká písma zvolit pro brožuru nebo jaká grafika by slušela obalům vašich produktů? Přemýšlíte, jestli je dobrý nápad mít logo a jak by vlastně mělo vypadat, aby oslovilo vaše zákazníky? S tím vším se na mě můžete obrátit a společně najdeme odpovědi na otázky týkající se vizuální stránky vašeho podnikání. Společně sladíme vaši prezentaci, aby působila profesionálně a přitom stále vystihovala vaši značku.

Ven Avenir

Grafická designérka a brand specialistka

Miluju výzvy a jednou takovou pro mne před lety byl i Facebook a jeho třináctá komnata jménem “Správce reklam”. Bez mučení se přiznám, že jistou dobu jsem se blížila k počítači s odvrácenou tváří a při pomyšlení na reklamu mi vstávaly vlasy hrůzou… Ale protože jsem asi nejtvrdohlavější blondýna v okolí, rozhodla jsem se tomu přijít na kloub, začala studovat od českých i zahraničních odborníků a teď? Teď je pro mě Facebook jedno velké hřiště plné překvapení. Občas se přestěhují tlačítka, změní vzhled, ale pořád je to skvělý nástroj, jak popostrčit Vás a Vaše podnikání.

Petra Dvořáková

Specialistka na FB reklamy

Zaregistruj se zdarma, ať ti náš společný zážitek neunikne

Pin It on Pinterest