Z nuly na sto, příběh o skocích dvou podnikatelek – část I.

autor: | 19. 10. 2020 | Nezařazené, Život | 0 komentářů

Bojíte se ve svém podnikání udělat nějaké změny? Stagnujete a nevíte, jak se posunout? Nebo stojíte na prahu nějakého velkého skoku a máte strach? Je to přirozené. My si tím také prošly a tento článek je především o sdílení naší cesty k růstu, o zkušenostech, možná občas i pádech “na hubu a o tom, jak jsme to dokázaly ustát a dokonce si to užít. 

Kdo my? Já, vaše markeťačka a tvůrkyně projektu Žijeme online Polina Ševčíková, a mentorka mimořádné ženskosti Eva Jakešová, se kterou jsem před nedávnem vedla rozhovor o velkých skocích v podnikání a jak je zvládnout. 

Čtěte dál, chceme vás povzbudit a motivovat k velkým věcem ;-). Chceme, abyste si uvědomili, že si můžete skvěle užívat své podnikání a doslova jím, i díky třeba Evě, protancovat.

Takže dneska to bude o našich cestách, a hlavně taky o vyvracení vžitých představ o tom, že nemůžeme nikdo prodávat nic nad tisícovku a že si nemůžeme užívat prodeje. Obojí je to klam a já chci, abyste to věděli. 

Ale nejdříve:

✤ Kdo je Eva Jakešová?

Eva Jakešová je mentorka mimořádné ženskosti. Podstatou její práce je pomáhat ženám si stoupnout do své síly, do své energie úspěchu, do své energie hojnosti, a to hodně iracionálně a hodně přes tělo

První linie, ve které Eva pracuje je ta, že podporuje ženy v tom, aby posílily svou vnitřní autoritu, aby se naučily poslouchat svojí intuici, své vyšší já, svůj vnitřní hlas. A čím víc poslouchají to své vnitřní já, tím méně jsou závislé na hodnocení z venku. Na nevyžádaných dobrých radách, na představách někoho jiného. 

Druhé linie Eviny práce je hodně o mindsetu a hodně o tom, jak si nastavit svůj byznys, svůj osobní život takovým způsobem, aby se to navzájem doplňovalo, aby nám to vytvářelo radost, aby nás to bavilo. 

A teď to další…

✤ Mýtus první: Vydělávání peněz musí být náročné.

Mnoho lidí si myslí, že vydělávání peněz je spousta práce a musí to být spousta práce a musí to být náročné a čím víc peněz, tím to musí být náročnější. Není to pravda. Když si totiž stoupneme do té své energie a do té radosti, tak kolem sebe pouštíme energii úspěchu a v podstatě na energii úspěchu se zase přitahují naši ideální zákazníci. 

Právě ti zákazníci, kteří jsou potom ochotní s námi spolupracovat na hlubší úrovni, jsou ochotni do sebe investovat. Protože, jestliže my jsme ochotní do sebe investovat a jsme ochotní ze sebe vydat to nejlepší, tak je k tomu v podstatě inspirujeme, vytváříme jim k tomu energetický prostor. 

✤ Mýtus druhý: velké investice do seberozvoje se nevyplatí. 

Spolu s Evou máme stejnou zkušenost. Naše největší skoky v podnikání nastaly, když jsme si dovolily koupit mastermind za víc než 70 tis. korun. Třeba půlroční opravdu intenzivní práci s emoční koučkou. Nebo, v mém případě, když jsem v dubnu koupila za 80 tis. akademii a v červenci mastermind u Lenky Lutonské, ten dokonce za 280 tis. Obří částky, obří investice do sebe, ale vyplatí se. Proč?

Protože už jenom ten pocit, ten akt, že si to sami sobě dovolíte, vás vystřelí energeticky do úplně jiných výšek. Začnete se dívat na svoje podnikání tak, aby to bylo win-win pro obě strany, aby to bylo pro vás finančně udržitelné, aby vám to dodávalo radost i dostatek prostoru na rodinu domov a zároveň, aby to bylo co nejpřínosnější pro vaši  ideální klientku. 

Tahle změna v mindsetu, to byl pro nás s Evou přímo raketový skok. Najednou jsme na všechno začaly nahlížet jinak. Způsobilo to celkový posun v našich nejen pracovní, ale i soukromých životech, a to dokonce ještě předtím, než se vše začalo vracet finančně.

Ale tím, že úplně změníte mindset, změníte taky náhled na to, jakým způsobem se peníze vytváří, protože ve finále si je vytváříme my sami. Vytváříme jim v našem životě prostor, aby k nám za tu naší práci přišly. Pak už nepochybujete, že dokážete na tu investici vydělat. A ona se vám mnohonásobně vrátí.

✤ Mýtus třetí: Intuice je na draka, rozhodování musí být racionální.

Abychom poznali, jestli je třeba takhle velká investice pro nás právě v této chvíli to správné, co nás a naše podnikání posune dál, musíme se naučit cítit a rozumět signálům našeho těla, naučit se ho poslouchat. Takže pak ve chvíli, kdy to je ono, tak se naše tělo rozzáří a  prostě každá buňka v těle v tu chvíli křičí: “Jo, to je ono, tam jdi, to chceš!”  A přesně to se nám s Evou dělo před našimi velkými skoky, velkými investicemi.

Lidé jsou od svého těla v naší kultuře vesměs odpojení. Existujeme v mysli a hodně plánujeme, hodně se zabýváme minulostí, hodně vizualizujeme, meditujeme atd. To je super, výborné, fantastické, má to své výsledky. Ale! Peníze jsou fyzická hmota a my potřebujeme energii stáhnout z roviny mysli i do té fyzické hmoty

A to uděláme jak? To uděláme tak, že se do toho těla dostaneme vědomě, že ho začneme cítit, že ho začneme vnímat. Tělo je taková otevřená kniha podvědomí. A protože spousta z nás má náročnou minulost, jsme zvyklí signály našeho těla ignorovat. Je to obranný mechanismus. Odpojili jsme se od našeho těla proto, abychom mentálně něco ustáli, všechno jsme odsunuli do podvědomí. 

Eva pracuje s ženami na tom, aby se navrátily do svého těla, propojily ho se svou myslí, různými přesvědčeními, obrannými mechanismy, tak aby se vše sjednotilo, netříštilo a pak se naučíly napojit na svou intuici, na vyšší já, na duševní já. To všechno vám pak obrovsky pomůže posouvat se, skákat ve svém životě a hlavně podnikání. Dodá vám to odvahu. Tak jako to dodalo odvahu mně k investicím, o kterých jsem se do té doby neodvažovala ani uvažovat, ale které mě a moje podnikání posunuly neskutečně dopředu a umožnily mi vydělávat víc peněz a užívat si to.

… ale to není všechno, pokračování příště, těch mýtů ještě pár je, čeká vás odhalení toho, jak se na tělo napojit, co to s sebou přináší a jak se to dá využít v podnikání. Takže, konec první části, aby vás to nepřestalo bavit číst ;-).

Nicméně, pokud si chcete své podnikání začít užívat už teď, chcete se hnout z místa a skákat o sto šest, připravili jsme pro vás s fantastickým týmem skvělých žen unikátní zážitek pro online podnikatelky který startuje již 26. 10. 2020. V sérii živých vysílání, které jsme daly chytlavý název Odhal sílu svého podnikání :-), se budete mít možnost se všemi dámami včetně Evy Jakešové potkat live a poslechnout si, co vám mohou nabídnout. A že toho je. 

Vídat se budeme ve skupině v čistě ženské společnosti. Čekají vás zdarma interview i spousta rad a tipů. Odhal s námi sílu svého podnikání už teď, nic neodkládej. Tvé podnikání nepočká a tvůj život už vůbec ne. Věř, že právě teď je ta správná chvíle začít pěkně z gruntu stavět své podnikání na nohy.

<h5>Polina Ševčíková</h5>

Polina Ševčíková
Mentorka autentického businessu. Se mnou vytvoříte fungující business strategii a úžasné kampaně založené na vaší jedinečnosti. Příběh naší online rodinky si můžete přečíst zde >>
Žádné komentáře

Trackbacks/Pingbacks

  1. Z nuly na sto, příběh o skocích dvou podnikatelek - část II. - […] jste dočetli první díl? Že ne? Tak tudy, prosím ⇒⇒⇒ Z nuly na sto, příběh o skocích dvou podnikatelek – část…
Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

Pin It on Pinterest