Z nuly na sto, příběh o skocích dvou podnikatelek – část II.

autor: | 25. 10. 2020 | Nezařazené, Život | 0 komentářů

Už jste dočetli první díl? Že ne? Tak tudy, prosím ⇒⇒⇒ Z nuly na sto, příběh o skocích dvou podnikatelek – část I. … a pak se vraťte, ať se dozvíte zbytek ;-).

A my pokračujeme ve vyvracení mýtů o podnikání. Pokračujeme se sdílením naší cesty za poznáním, že vydělávání peněz nemusí být fuška, že si ho můžeme užívat a doslova se protančit všemi překážkami a stresy. Stačí číst a na konci kliknout ;-).

✤ Mýtus čtvrtý: Když budu profík, budu profík pro všechny.

Naše tělo je otevřená knížka podvědomí, potažmo nevědomí, jak už jsem psala výše, a tak na nás “práskne” úplně všechno. A ve chvíli, kdy se my ve své práci, ve svém podnikání necítíme jistě, necítíme dobře, ještě jsme si ho úplně nezvnitřnili, tak je to vidět v těle, v tom jak se hýbeme, mluvíme, v našich gestech i mimice.

Navíc, samozřejmě do toho vstupují další strachy, jako například: “Ježišmarja, míří na mě kamera, co mám dělat? Neovřu pusu, nic ze mě nevyjde, bude to trapas.” Ale to je něco, co se postupně odbourá, párkrát si to vyzkoušíme a najednou je to úplně obyčejné a není co řešit. 

Ale v těle, na fotkách, ve videích a celkově je ta energie strašně znát. A když to neladí s tím, co říkáme, s obsahem slov, s obsahem toho, co učíme, tak lidé, naši klienti, neví, proč jim to nesedí, ale nesedí jim to. A tím je v podstatě od sebe odpuzujeme. A proto je právě ta představa, že když budu profík, budu profík pro všechny naivní. Tak to nefunguje. A čím víc chceme být autentičtí, tak tím víc budeme narážet na to, že někomu nesedíme a naopak na to, že pro někoho jsme: “WOW, konečně jsem tě našla.” 

Takže, je super mít tohle všechno v sobě vyřešené, být si jistý, jestli jdu správnou cestou. Nacítit se na své tělo, aby korespondovalo s tím, co dělám. Vaše vyšší já vás povede, řekne vám, jestli zrovna tenhle směr je OK a pak už nepochybujete, skočíte.

✤ Mýtus pátý: Emoce do podnikání nepatří.

Lidé v podnikání velmi často podléhají mýtu, že emoce do podnikání nepatří, že to má být pouze dobře spočítaná aktivita s cílem vydělat peníze. Možná až chladný kalkul. Nějaké emoce nebo city se do něj vůbec nemají zahrnovat, protože byste si akorát uškodili. Opak je pravdou. Pokud se s emocemi, strachy a i negativní energií naučíte pracovat, naučíte se je zpracovat, tak mají své nezastupitelné místo. 

Je fakt, že velké skoky jsou v těle obvykle spojené s hodně velkým pocitem nepohody, protože tělo je takový strážce naší komfortní zóny a ve chvíli, kdy se chystáme z ní vystoupit, nedejbože hodně daleko, tak skrz naše tělo nám podvědomí brání, v podstatě říká:” Ne ne ne, to je nebezpečné, tam nechoď.”  V těle se leckdy začínají ukazovat velmi nepříjemné pocity, různé bloky, stresové emoce, strachy atd. 

A když se ty podvědomé motivy a různá traumata potom dostanou do vědomí, my je jako by se záměrem ukončíme, odevzdáme. protože je ve svém životě nepotřebujeme. No, ale potom, tím, že se tu toho zbavíme a tak tak si daleko snáž přitáhneme tu hojnost nejenom finanční, ale ale celkově, protože tam není ta zaseknutá energie, co tomu brání. A to je právě ono, no.

Strach, nebo v podstatě vše, co nás emočně nějakým způsobem brzdí, je vždycky jenom energie zaseknutá v těle. A když se ty podvědomé motivy a různá traumata potom dostanou do vědomí a my je jako by se záměrem ukončíme, odevzdáme. protože je ve svém životě nepotřebujeme, tak si daleko snáz přitáhneme do svého života nejen hojnost nejen finanční. Takže jde jen o to, najít svůj způsob, jak tu energii zpracovat, uvolnit, pustit tu negativní ven a dovnitř dostat tu pozitivní. 

Možností jak toho dosáhnout spousta samozřejmě. Mně se (na Evino doporučení 🙂 ) osvědčil tanec. Tancem se do těla dostaneš nejlépe. Hudba sama o sobě má silnou energii. A když ji ještě propojíte s tancem (nebo s jiným pohybem, klidně jděte třeba běhat), čímž dostanete hudbu do těla, a to až do poslední buňky, až do morku kostí, tak ten strach prostě ze sebe vytancujete, vytřepete, vyskáčete. 

Takže, vyberte si správnou hudbu a tančete. I já jsem si nejdřív říkala, že strachu není přece tak lehké se zbavit, ale zkuste to. Doslova vyklepete strach a pak si dokážete užít prodeje, odvážné podnikatelské skákání či raketové starty, tak jak si je užívám já. 

✤ Mýtus šestý: V podnikání směňujeme hodnotu za peníze, manipulace je normální.

To je ale špatný pohled, vy nesměňujte hodnotu za peníze, ale čas a vynaloženou energii za peníze. Na to při naceňování svých služeb nezapomínejte. Podnikání vám energii bere, a to, že za tu práci dostanu zaplaceno, je fér. Já vynakládám energii, dostanu pak nějakou finanční odměnu. A nemusíte prodávat způsobem v Čechách obvyklým, tj. laskavě někoho vmanipulovat tam, kam chcete, ale můžete prodávat způsobem, že je to výhra pro obě strany. Tohle zjištění pro mě byla strašná úleva.

Když děláte práci jeden na jednoho, tak je ta energie navzájem velmi propojená. Hodně do toho dáváte nejen při přímých sezeních, ale i mezitím, kdy přemýšlíte, jak svého klienta co nejlépe nasměrovat tam, kam je to potřeba. Krásné i náročné u individuální práce je, že můžete reagovat na to, co klient aktuálně potřebuje a jednotlivé kroky přizpůsobovat. Je jasné, že individualizovanou službu postavíte jen pro opravdu VIP klienty a cena za ni bude mnohem vyšší.

Pro tu širší skupinu lidí zase budete mít něco, kde s nimi můžete pracovat ve větším kolektivu a zase to nemusí být tak finančně nákladné, protože ani vaše energie do toho není tak velká. Nicméně, pro vás by to měla i tak být svým způsobem radost už jenom proto, že lidé chodí za mnou nejen pro znalosti a dovednosti, ale i právě pro moji energii. 

✤ Mýtus sedmý: Mastermindy a konzultace jsou jen drahé srandy.

Mastermind nebo akademie, prostě takové to něco víc, kde jsou lidé na víceméně stejné mentální úrovni a skáčou někam společně, tak jsou fantastické nejen v tom, že se tam člověk dozví a naučí spoustu užitečných věcí z vyššího levelu, což ho ve fyzické realitě hodně posouvá, ale mentálně tam hodně pomáhá to, že vždycky je na koho se obrátit a získat oporu a vedení ve formě konzultací. A konzultace vás posune za kratší čas daleko dál, než jen předtočené kurzy, které jsou pro všechny stejné.

Takže, pokud cítíte, že byste taky chtěli zažít takové skoky, tak s námi zůstaňte ve spojení, protože pro vás chystáme něco velkého. Kombinaci mastermindu a individuální spolupráce pod názvem “Vystřel svůj business do nebes”. Připravila jsem pro vás hotový “dream team”, který vás bude opečovávat přímo neskutečným způsobem, součástí je nejen Eva Jakešová, ale i víkend, kde se rozmazlíme naživo ve wellness, protože to potřebujeme všechny. Pokud byste chtěly vědět víc, jak budete pracovat se mnou pro tvorbu snových strategií, jak se protančíte všemi kampaněmi a vším růstem s Evou, tak se připojte do našeho zážitku.

Vytvořily jsme ho proto, abyste se s celým tím fantastickým týmem skvělých žen, které vás budou provázet i dál, seznámily. Připravily jsme pro vás ve skupině sérii živých vysílání Odhal sílu svého podnikání, aneb unikátní zážitek pro online podnikatelky, který startuje již dnes, tedy 26. 10. 2020. Budete mít možnost se všemi dámami potkat live a poslechnout si, co vám mohou nabídnout. A že toho je. 

Teď je ta chvíle, kdy nemáte otálet pokud chcete šlápnout do podnikání. Vězte, že největší skoky se dějí v posledním čtvrtletí roku. Teď je ta možnost znásobit své příjmy jenom za poslední čtvrtletí, protože jsme odpočatí po létě, lidé nejvíce nakupují, ať už jde o produkty či služby. Tak to nepromeškejte, vstupte zde ⇒⇒⇒ Odhal sílu svého podnikání.

<h5>Polina Ševčíková</h5>

Polina Ševčíková
Mentorka autentického businessu. Se mnou vytvoříte fungující business strategii a úžasné kampaně založené na vaší jedinečnosti. Příběh naší online rodinky si můžete přečíst zde >>
Žádné komentáře
Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Podobné články

Pin It on Pinterest