Budování podnikání v online světě

Placený online klub

Pojďme pomoct vašemu podnikání růst. Už žádné ztráty času hledáním, pokusy a vyhazováním peněz oknem!

R

ANO

Objednávám si měsíční tarif nebo tarif na 6 měsíců do klubu Budování podnikání v online světě. Vím, že se jedná o online klub ve formě uzavřené Facebookové skupiny, jehož výuka probíhá formou Live vysílání a příspěvků seřazených do lekcí.

R

ANO

Vím, že dostanu přístupy do členské sekce s přehledným seznamem veškerých záznamů živých vysílání, které se uskutečnily v Klubu.

R

ANO

Vím, že v rámci placeného klubu se budeme zaobírat různorodými tématy. Základem budou FB reklamySociální sítěGoogle Analytics a Google Ads nebo komplexní marketingové strategie.

R

ANO

Vím, že pokud zjistím, že již nechci být dále členem klubu, stačí mi zrušit členství dle instrukcí a příští měsíc již nebudu nic platit.

R

ANO

Překontroloval/a jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce. A do poznámky uvedl/a jméno, pod kterým jsem/budu ve skupině.

R

ANO

Pokud nejsem ještě členem skupiny, odkaz do skupiny mi dorazí emailem nebo přes messenger.

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky

Pokud zvolíte platbu kartou, souhlasíte s opakovaným strháváním platby na 1 měsíční / 3 měsíční / 6 měsíční bázi do doby zrušení. Částka platby je fixní do doby zrušení. V případě jakéhokoli dotazu se na nás neváhejte obrátit na kurz@zijeme-online.cz.

Tarif na 6 měsíců

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Měsíční tarif

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.